TOČÍME

Jsme tu pro Tebe!
Ať už je to svatba, maturiťák, kulturní nebo sportovní akce, reklamní spot nebo třeba rodinná party, my vždycky rádi pomůžeme! Vytváříme hudební klipy, dokumenty, reportáže, propagační videa i všechno ostatní. Taky fotíme a hrajeme si se zvukem.
Jestli už začínáš přemejšlet o spolupráci, nemarni zbytečně čas a dej nám vědět, protože společně vytvoříme něco super a novýho!

SVATBA

Jsou tu tři možnosti, ale jde vymyslet i něco super a novýho

  • krátký ‚stylový‘ video – sestřih toho nejlepšího ze svatebního dne
  • dlouhý video – záznam celý svatby
  • hudební video – všichni hosté i svatebčani zpívají Vaší oblíbenou písničku, vytvoříme vlastně takovej hudební videoklip
To chci!

REKLAMA / TRAILER / POZVÁNKA

Chceš recenzi na výrobky, který prodáváš? Natočit pozvánku na maturiťák nebo připravovanej koncert? Můžeme vymyslet i dokument o založení Vaší firmy, záleží jen na Tobě.

U tohohle typu videa je nejlepší si o všem pořádně pokecat a pak až začít tvořit. Pokud máš sám nějakou představu, je to jenom lepší!

To chci

PLES

U plesů je mnoho způsobů, jak využít videa. 

  • krátký ‚stylový‘ video – sestřih toho nejlepšího, co se na plese dělo
  • dlouhý video – záznam celýho plesu
  • videopozvánka – jestli chceš nalákat návštěvníky na ples, tohle je správná volba
  • zahajující video – organizátoři plesu se mohou představit ve svym přirozenym prostředí, video má většinou stejné téma jako samotný ples
To chci

REPORTÁŽ

Připravuješ nějakou akci a chtěl bys z toho mít krátkou reportáž? Určitě nám dej vědět. Reportáž bude mít špičkový záběry, super grafiku a spoustu informací. Taky jí doplňujeme o rozhovory s účastníky. 

Všechny reportáže házíme na YouTube na náš kanál VandejPUBLIC

To chci

PROMO VIDEO

Promo video se dá využít všude! Ať už záznam sportovního dne, narozeninový oslavy, večerní party, kulturní zábavy či firemního posezení. Video má většinou stopáž tři až pět minut, ale záleží vždycky jen na Tobě. Pokud nebudeš chtít nic vymejšlet, dáš nám jen info o akci a zbytek zvládnem i bez Tebe!

To chci

KULTURNÍ AKCE

Záznam z hudebního koncertu či divadelního představení na víc kamer. Podle Tvých připomínek přidáme i titulky nebo speciální efekty. 

To chci

HUDEBNÍ VIDEOKLIP

Máš kapelu nebo jen rád zpíváš? Chceš natočit hudební videoklip k Tvý nový písničce a vypustit jí na internet? Ozvi se a všechno spolu vymyslíme a natočíme! 

To chci

SPORTOVNÍ UDÁLOST

Chceš natočit záznam sportovního utkání? Přátelák ve fotbalgolfu, cyklozávod nebo turnaj v judu? Tak jo.

To chci

FOTOGRAFIE

Chceš od nás fotky nebo fotky čehokoliv a odkudkoliv? Fotíme svatby, narozeninové oslavy, kulturní a sportovní akce. Je mezi námi dost fotografů, tak se nám neváhej ozvat! 

Chci vědět víc

ZVUK

Chceš nahrát reklamu pro radio nebo třeba namluvit návod ke stolní hře, kterou jsi vymyslel? Můžeš si od nás nechat namluvit text nebo nahrajeme přímo Tvůj hlas v našem nahrávacím studiu!

To chci

NEVIM CO CHCI

Ale chci to hned!

To přesně chci

DALŠÍ SLUŽBY

Kromě toho nabízíme i samotný části videotvorby – sepsání scénáře, shánění kostýmů, tvorba studia, hledání herců, moderování, dabing, natáčení, grafika, střih… 

Doprava           cena za 1 km
1 – 10 km                  zdarma
11 + km                          5 Kč
O cenách si musíme pokecat

Můžeš nám napsat i na Facebook