Co se stane, když se agenti z velkoměsta musí přesunout do malého městečka na severu Čech a mají zde řešit případy, na které ani sama policie nestačí?

To je Kriminálka Rumburk!

  • Žánr Krimi-komedie
  • Stopáž 73 minut
  • Lokace město Rumburk a blízké okolí
  • Scénář a režie Petr Číla
  • Produkce Vandej studio
  • Hrají Veronika Kremzová, Tomáš Brandejský, Ondřej Obergruber, Oldřiška Jeřábková, Jakub Trmal, Karel Lemfeld, Patrik Púdelka, Kateřina Doležalová, Filip Uskokovič a mnoho dalších
  • Premiéra 28. říjen 2016 / DK Rumburk / 18.00 a 19.30

Celý film ke zhlédnutí zde!

O čem to je? 

Film vypráví příběh několika agentů, kteří se v Praze flákali a měli se… blaze, a tak je vrchní velitel přesunul někam, kde to má grády – do Rumburka, což je město na severu Čech ve Šluknovském výběžku. Zde jsou problémy na každém rohu a ani policie si se vším neví rady. Agenti musí sehnat nové členy do týmu (kterým nebude vadit pracovat přesčas a téměř zadarmo), zrekonstruovat svojí (zchátralou) budovu a především vyřešit několik případů.

Dokáží rozmluvit dívce, aby ukončila svůj život skokem ze střechy? Zjistí, kdo jel příliš rychle na přechodu u autobusové zastávky? Vystopují ztracený šéfův telefon? Zvládnou uhasit mohutný požár u vlakového nádraží a objeví způsob, jak bez vyplacení výkupného získat nazpět svého uneseného agenta? To vše se dozvíte v Kriminálce Rumburk, která se natáčela na nejrůznějších lokacích po celém Rumburku. Agenti navštíví hřbitov, nádraží, rumburské parky, gymnázium, obchod s potravinami i autobusové zastávky. Prozkoumají nemocnici, cukrárnu Lužánek i obchodní dům a povečeří v pizzerii Lužan.

Sponzoři

Mediální partneři

Premiéra

Premiéra se vydařila, dorazilo přes 230 diváků, za což jsme moc rádi a reakce návštěvníků nás moc potěšili.
Kromě samotné premiéry přišlo na řadu i focení, tipovací soutěž a tombola. Na premiéře byla i speciální návštěvní kniha, která od teď bude na každém promítání čehokoliv od Vandej studia. A prý chtějí diváci pokračování… Děkujeme všem!