94 Stupňů

Zábavná naučná hra s ještěrkou v hlavní roli. Vaším úkolem je na obrázku označit místo, kde se nachází 1/4 cesty nebo déltový sval. Hra funguje na známém principu „přihořívá, hoří“. Například když hledáte Eiffelovu věž na mapě celého světa: Pokud označíte Ameriku, barva ukazatele bude modrá, protože jste od Paříže moc daleko. Čím víc se ale budete ukazatelem k Eiffelovce přibližovat, tím bude barva červenější. Barvy přecházejí od modré, přes žlutou, oranžovovou až po červenou. U ukazatele s konkrétní barvou je taky teplota – nejsprávnější odpověď je, jak už název hry napovídá, při teplotě 94 stupňů.

Rychlé info:
Žánr: naučná hra
Platforma: Apple, Android
Cena: FREE
Vyšlo: 3. ledna 2014
Výrobce: Scimob
Původ: Francie

Dávejte pozor, celá hra je totiž v angličtině. Anglický slovník se vám teda určitě hodí a možná se pár anglických slovíček i přiučíte.

Vedle obyčejných obrázků je zde i poznávačka log známých firem, početní příklady, rychlosti zvířat, určování znamení podle datumu nebo i rozlišování jednotlivých tlačítek na ovladači od Playstationu.

Hodnocení:

Klady:
Množství otázek a obrázků
Vážně se něco naučíte (i anglická slovíčka)

Zápory: 
Pokud vyčerpáte všechny ukazatele, musíte 20 minut čekat na další
Hodně reklam, je jich stále víc!

Verdikt: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐ 6/7
Výhodou této hry je, že se při ní opravdu něco naučíte. Autoři přidávají stále nové a nové obrázky a jelikož je hra zdarma, všem doporučuji alespoň vyzkoušet. Jen teda ty reklamy…

Odpovědět