Přeskočit na obsah

Hledáme nový lidi!

Zdravíme Tě na našem blogu, Vandej blogu! Budeme sem přidávat články a všemožný jiný příspěvky ze všech oborů (prostě zatim nemáme určenej žádnej konkrétní směr, proto to píšu tak ‚všelijak‘) a budeme se snažit Tě ještě víc zabavit.

Kromě článků ze světa technologií, filmů, seriálů či komentování našeho současnýho cítění vesmíru tu čekej taky příběhy na pokračování či naše různý deníky. Plánujeme i tipy, co si pustit za videa nebo měsíční souhrn toho, co jsme natočili. Po vydání MAKING OF Kriminálka Rumburk tu čekej taky rozhovory s tvůrci a herci z filmu, na který se těším i já sám!

No a teď to hlavní. Žádná správná věta by neměla začínat slovy ‚a‘ nebo ‚no‘. A teď už fakt to hlavní. Na blog zatím připravuje články asi jeden až čtyři lidi (konkrétně je to něco kolem tří). Takže se Tě rovnou zeptáme (‚takže‘ taky není úplně vhodný slovo na začátek věty, ale nemůžeme hnedka na začátku psát všechno nádherně a okouzlující spisovnou češtinou, pak by to možná už nebyla taková zábava číst)! Chceš se k nám přidat? Mít (víceméně) úplnou svobodu v psaní o čemkoliv a pomáhat nám na tvorbě tohohle blogu? Tak nám napiš. Nejlepší to bude na našem Facebooku nebo na tomhle mailu: info@vandej.cz.

Tak kdybys o někom věděl, napiš nám. Těšíme se na nový parťáky! 🙂

Sdílej
Facebook
Twitter
Email
WhatsApp
Štítky