Přeskočit na obsah

Jak jsme zkoušeli dron

Ráno jsem se probudil. Svítilo slunce, jaro o sobě už dává vědět! Skvělá příležitost na vyzkoušení drona. Toho malýho vrtulníčku s kamerou, takže naše videa budou od teď ještě promakanější… Domluvili jsme se tedy s Tomem na další den dopoledne. To bude něco!

Ráno jsem se probudil. Venku sněžilo a mega foukalo! Fakt hrozný. Skvělá přiležitost na vyzkoušení drona. Jedeme na místo, zima jako v lednici. Návod jsme nebrali, proč taky… Zkoušíme to zapnout. Vůbec nám to nejde. Sakra, chtělo by to návod. Rychle googlím jak se propojuje ovladač s dronem. Už to mám, ještě několik aktualizací, které mi totálně dožraly data na tenhle měsíc.

Dron je ready. Dáváme ho na rovný povrch a zkoušíme s ním vzlétnout. Je to skvělý, na Dymníku je super výhled a zkoušíme, co všechno dron umí. Podívejte se sami na tomhle videu.

Dobře, a teď teda to hlavní… Tom pořádně slítnul a já toho chci patřičně využít. Koukněte se ještě na remixovanej Tomův pád tady, protože to fakt stojí za to!

Těšíme se, až drona pořádně využijeme v některých našich videích. Nejblížší akce bude asi reportáž 100. výročí od Rumburské vzpoury nebo Czech Open ve fotbalgolfu, ale ani u našich videích mu nedáme pokoj. Těšíme se na další díly pořadu QuickMagic nebo využití u našich dalších projektech.

Sdílej
Facebook
Twitter
Email
WhatsApp
Štítky