Přeskočit na obsah

Vandej září

Jaký byl měsíc září? No, docela to vyšlo!

Na internet jsme vypustili zcela nové 10. vysílání Vandej televize s pořady Televizní blbiny a Autostop. Hned o týden později vyšel nový pořad o aplikacích – Router, ve kterém jsem doporučil nejlepší aplikace na mobily a tablety do školy. Další týden nás čekala premiéra pořadu VanShow, kde Tom Brandejský nevěděl vůbec nic a musel přijít na to, kde je, kdo je a kdo jsou všichni ostatní. Nakonec nás čekala premiéra ONEfromDAY, kde jsem se vám představil a zkoušel vypustit slavnostní konfety, což se mi vlastně nakonec i podařilo… Mezitím ještě vyšlo video MAKING OF Vandej 10, kde jste se dozvěděli, jak se nám natáčelo s dýmovnicí v autě, jak jsme natáčeli reklamu na mléko, co děláme, když nemáme při natáčení brýle nebo naší reakci na padající vajíčka.

Zářím to ale samozřejmě nekončí! V říjnu se těšte na Vandej 11, ve kterém odvysíláme Zprávy z budoucnosti a naprosto nový pořad. Dále bude druhý díl pořadu Router, kde se tentokrát zaměříme na aplikace na focení. V pořadu VanShow si zahrajeme novou hru Abeceda a do pořadu ONEfromDAY přijala pozvání moje dvouletá sestřička, která má přehled fakt o všem! V půlce října uvedeme na internet také video o historii školní televize GymBreak, které vezeme na akci Jak se dělá televize s Českou televizí. Reportáž této akce čekejte v listopadovém vydání školní televize!

Děkujeme, že nás sledujete a těšte se na další novinky. Již brzy zde začnou vycházet rozhovory s lidmi, kteří mají spojitost s Vandej studiem, takže se máte určitě na co těšit. To je od nás zatím vše a brzy se zase ozveme! Jo, a pokud kliknete na loga pořadů, tak se dostanete přímo na jejich stránku.

Sdílej
Facebook
Twitter
Email
WhatsApp
Štítky