Přeskočit na obsah

Co se stane, když se agenti z velkoměsta musí přesunout do malého městečka na severu Čech a mají zde řešit případy, na které ani sama policie nestačí?
To je Kriminálka Rumburk!

  • Žánr Krimi-komedie
  • Stopáž 73 minut
  • Lokace město Rumburk a blízké okolí
  • Scénář a režie Petr Číla
  • Produkce Vandej studio
  • Hrají Veronika Kremzová, Tomáš Brandejský, Ondřej Obergruber, Oldřiška Jeřábková, Jakub Trmal, Karel Lemfeld, Patrik Púdelka, Kateřina Doležalová, Filip Uskokovič a mnoho dalších
  • Premiéra 28. říjen 2016 / DK Rumburk / 18.00 a 19.30

O čem to bude? 

Film vypráví příběh několika agentů, kteří se v Praze flákali a měli se…prostě blaze, a tak je vrchní velitel přesunul někam, kde to má grády – do Rumburka, což je město na severu Čech ve Šluknovském výběžku. Zde jsou problémy na každém rohu a ani policie si s tím už neví rady. Agenti v Praze ale samou leností téměř všechno zapomněli. Musí sehnat nové členy do týmu (kterým nebude vadit pracovat přesčas a téměř zadarmo), zrekonstruovat svojí novou (zchátralou) budovu a mimo jiné vyřešit i několik (možná spíše pár) případů.

Dokáží rozmluvit dívce, aby ukončila svůj život skokem ze střechy? Zjistí, kdo jel příliš rychle na přechodu u autobusové zastávky? Vystopují ztracený šéfův telefon? Zvládnou uhasit mohutný požár u vlakového nádraží a objeví způsob, jak bez vyplacení výkupného získat nazpět svého ukradeného agenta? To vše se dozvíte až ve filmu, který se bude natáčet na nejrůznějších lokacích po celém Rumburku. Agenti navštíví hřbitov, nádraží, rumburské parky, gymnázium, obchod s potravinami i autobusové zastávky. Prozkoumají nemocnici, cukrárnu Lužánek i obchodní dům a povečeří v rumburské restauraci Lužan.

SPONZOŘI

Premiéra

Premiéra se vydařila, dorazilo přes 230 diváků, za což jsme moc rádi a reakce návštěvníků nás moc potěšili.
Kromě samotné premiéry bylo také focení, tipovací soutěž, tombola i Návštěvní kniha, která bude od teď na každém promítání čehokoliv od Vandej studia! A prý chtějí lidé pokračování…

Film ke zhlédnutí

Klikni na obrázek.