Přeskočit na obsah

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI?

Na naší svatbě jsme využili služby focení a natáčení. Jsme maximálně spokojeni s kvalitou odvedené práce a profesionálním přístupem.

Jako člověk, který musí mít zachycené všechny důležité vzpomínky a momentky v životě na fotkách a videích, velmi oceňuji práci Vandej studia, které to dokáže na profesionální úrovni. Když jsme si se třídou vymysleli, že bychom do našeho maturitního plesu chtěli dát kus sebe a natočit pozvánku, na kterou se budeme moct zpětně dívat a zavzpomínat si, o tom, kdo ji natočí, nebylo moc dohadů. Ohledně plesu jsme se ve třídě neshodli na spoustě věcech, ale kameramana jsme si vybrali během pár minut, protože s Vandej a konkrétně s Péťou Čílou se prostě nedá šlápnout vedle. Ačkoliv už mám s Péťou nějaké zkušenosti, tak mě nikdy nepřestane překvapovat, co všechno dokáže. Do každého videa dá 200 % a vždy se ujistí, že jsou s nim zákazníci spokojeni. A ať už jsme si během maturitního ročníku vymysleli focení tabla, náročnou video pozvánku a nebo samotné maturitní video, Péťa vše zvládl s naprostou lehkostí a ještě nás v průběhu všechny bavil.

Chtěl bych poděkovat za proaktivní spolupráci s Vandej studiem při přípravě i průběhu akce Jedlová 24HRS. Je úplným snem pořadatele, když se někdo tak dobře, přičemž naprosto samostatně svého úkolu zhostí a ještě s tak parádním výsledkem. Budu se velmi těšit na další spolupráci, protože v ní vidím záruku spokojených účastníků tak jak tomu bylo letos. Přeji ostrou čočku a štěstí na okamžiky, které jsou pro vaši práci základním stavebním kamenem.

Podobný typ spolupráce jako s Vandej studiem lze říkat "souznění". Přesně vystihli naše zadání "pokuste se zachytit důležité momenty našich slavostí a celkovou atmosféru". Když jsem hotové video viděla, úplně na mě dýchla obrovská pohoda celého dne. Zpracování videa i fotografií bylo perfektně rychlé a připravené ihned k publikování. A dávám za pravdu kamaráce, když mi Petra Čílu jako kameramana doporučovala: "šikovnej, spolehlivej a milej".

Vandej jsme vídali na spoustě plesech, proto jsme se na ně obrátili s prosbou, zda by i nám nenatočili vzpomínku z našeho plesu. Lépe jsme si vybrat nemohli! Komunikace rychlá, domluva skvělá. Vše bylo podle našich představ. Video je úžasné. Jsme velmi spokojeni a můžeme jedině doporučit!

Vandej studio pro naši firmu již od roku 2015 připravuje filmový sestřih z tradiční akce Mühl Night. Spolupráce je na profesionální úrovni a s výsledky jsem velmi spokojen. Obzvlášť mě těší, že naše požadavky dokáže splnit místní rodák.

Reportáže a videa hodnotím jako velmi dobré, profesionální. Výstupy mají potenciál zcela nového pohledu na věc, a to je dobře. Do budoucna plánujeme rozhodně pokračovat ve spolupráci. Jsme potěšeni, že máme v Rumburku právě takovéto studio.

Vandej studio nám už několikrát natáčelo naše divadelní představení. Jsme moc spokojeni jak s profesionálním jednáním, tak i s výsledkem jejich práce. Tímto bychom jim rádi poděkovali a těšíme se na další spolupráci.

Vandej nám udělalo maturitní video a pozvánku na ples a jeho práce byla skvělá. Spolupráce byla víc než výborná a celá třída byla s výsledkem moc spokojena. Kdybych měla Vandej oznámkovat, za mě by to byla určitě jednička.

Se studiem Vandej spolupracujeme již třetím rokem. Každý rok je pro nás šance, jak naší práci zlepšovat. Myslím, že pozitivní vývoj v kvalitě služby je velmi znát. Spolupráce se nám opravdu daří, což je vidět na výstupech, které mají obrovskou sledovanost! Děkujeme Vandej! Jedeme v tom dál!

Spolupráci s Vandej studiem můžu maximálně doporučit! Jsou velice milí, šikovní a nechybí ani humor. Dokáží vytvořit ty nejlepší videa s nezapomenutelnými vzpomínkami a zážitky. Těším se v budoucnu na další spolupráci s kamerou.

Objednali jsme si reportážní video z judistických závodů. Záběry, které jsme obdrželi, nám ukázaly akčnost, radost i nadšení, které tento sport přináší jak startujícím, tak i pořadatelům. Jak to jen ten kameraman udělal?

Musím říct, že jste momentálně rozbrečeli mě i tátu. Nádhera! Moc děkujeme, jste skvělý. Mám vyřídit, že máte u táty ještě flašku!

Vandej studio jsem sledoval již dlouho předtím, než jsem ho poprvé oslovil. Zavolal jsem panu Čílovi s přáním, zda by nám udělal video z našeho prvního plesu. Nutno dodat, že inspirací mi byl ples stavebnin Mühl. Zakázku odvedli na jedničku a od té doby se podíleli na dalších našich akcích a já pevně doufám, že se budou podílet i nadále. Pokud tedy nějakou reportáž nebo cokoliv s kamerou, za mě jedině Vandej.

PRO KOHO TVOŘÍME?

ZAUJALI JSME VÁS?

Tak to nás neváhejte kontaktovat. Radši ale co nejdřív,
ať máte jistotu, že budeme mít volno.