Přeskočit na obsah

REFERENCE

CO O NÁS ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI?

Podobný typ spolupráce jako s Vandej studiem lze říkat "souznění". Přesně vystihli naše zadání "pokuste se zachytit důležité momenty našich slavostí a celkovou atmosféru". Když jsem hotové video viděla, úplně na mě dýchla obrovská pohoda celého dne. Zpracování videa i fotografií bylo perfektně rychlé a připravené ihned k publikování. A dávám za pravdu kamaráce, když mi Petra Čílu jako kameramana doporučovala: "šikovnej, spolehlivej a milej".

Bc. Petra Vojtěchová, místostarostka obce Rybniště

Vandej jsme vídali na spoustě plesech, proto jsme se na ně obrátili s prosbou, zda by i nám nenatočili vzpomínku z našeho plesu. Lépe jsme si vybrat nemohli! Komunikace rychlá, domluva skvělá. Vše bylo podle našich představ. Video je úžasné. Jsme velmi spokojeni a můžeme jedině doporučit!

Michaela Urbanová, maturantka

Chtěl bych poděkovat za proaktivní spolupráci s Vandej studiem při přípravě i průběhu akce Jedlová 24HRS. Je úplným snem pořadatele, když se někdo tak dobře, přičemž naprosto samostatně svého úkolu zhostí a ještě s tak parádním výsledkem. Budu se velmi těšit na další spolupráci, protože v ní vidím záruku spokojených účastníků tak jak tomu bylo letos. Přeji ostrou čočku a štěstí na okamžiky, které jsou pro vaši práci základním stavebním kamenem.

Karel Valenta, pořadatel 24 HRS Jedlová

Vandej studio pro naši firmu již od roku 2015 připravuje filmový sestřih z tradiční akce Mühl Night. Spolupráce je na profesionální úrovni a s výsledky jsem velmi spokojen. Obzvlášť mě těší, že naše požadavky dokáže splnit místní rodák.

Ing. Petr Merkout, ředitel Mühl Product & Service

Reportáže a videa hodnotím jako velmi dobré, profesionální. Výstupy mají potenciál zcela nového pohledu na věc, a to je dobře. Do budoucna plánujeme rozhodně pokračovat ve spolupráci. Jsme potěšeni, že máme v Rumburku právě takovéto studio.

Libuše Hlinková, propagace a cestovní Ruch, město Rumburk

Vandej studio nám už několikrát natáčelo naše divadelní představení. Jsme moc spokojeni jak s profesionálním jednáním, tak i s výsledkem jejich práce. Tímto bychom jim rádi poděkovali a těšíme se na další spolupráci.

Majka Koukolská, režisérka DS Hraničář

Vandej nám udělalo maturitní video a pozvánku na ples a jeho práce byla skvělá. Spolupráce byla víc než výborná a celá třída byla s výsledkem moc spokojena. Kdybych měla Vandej oznámkovat, za mě by to byla určitě jednička.

Tereza Kaiprová, maturantka

Se studiem Vandej spolupracujeme již třetím rokem. Každý rok je pro nás šance, jak naší práci zlepšovat. Myslím, že pozitivní vývoj v kvalitě služby je velmi znát. Spolupráce se nám opravdu daří, což je vidět na výstupech, které mají obrovskou sledovanost! Děkujeme Vandej! Jedeme v tom dál!

Jan Novota, pořadatel Tour de Zeleňák

Spolupráci s Vandej studiem můžu maximálně doporučit! Jsou velice milí, šikovní a nechybí ani humor. Dokáží vytvořit ty nejlepší videa s nezapomenutelnými vzpomínkami a zážitky. Těším se v budoucnu na další spolupráci s kamerou.

Ilča Havlíčková, maturantka

Objednali jsme si reportážní video z judistických závodů. Záběry, které jsme obdrželi, nám ukázaly akčnost, radost i nadšení, které tento sport přináší jak startujícím, tak i pořadatelům. Jak to jen ten kameraman udělal?

Petra Koutecká, JV Judo Rumburk

Musím říct, že jste momentálně rozbrečeli mě i tátu. Nádhera! Moc děkujeme, jste skvělý. Mám vyřídit, že máte u táty ještě flašku!

Radka Holubová, vnučka

Vandej studio jsem sledoval již dlouho předtím, než jsem ho poprvé oslovil. Zavolal jsem panu Čílovi s přáním, zda by nám udělal video z našeho prvního plesu. Nutno dodat, že inspirací mi byl ples stavebnin Mühl. Zakázku odvedli na jedničku a od té doby se podíleli na dalších našich akcích a já pevně doufám, že se budou podílet i nadále. Pokud tedy nějakou reportáž nebo cokoliv s kamerou, za mě jedině Vandej.

Roman Fišer, provozní Fotbalparku Dymník

PRO KOHO MAKÁME?

ZAUJALI JSME VÁS?

Tak to nás neváhejte kontaktovat. Radši ale co nejdřív,
ať máte jistotu, že budeme mít volno.