Přeskočit na obsah

POŘADY

Pořad, kde jsou nejdůležitější otázky.

Nový pořad na mozek – to je gymbrain. Od ledna 2016 se tento nový projekt od našeho studia vysílá na Youtube. Spojujeme všechny zajímavé vědní obory do sebe a během několika minut se dozvíte nové informace (nebo si zopakujete to, co už sami znáte) formou krátkého videa. Pořad vznikl za podpory programu SmartUp od O2.

GymBreak je školní televize Gymnázia Rumburk, do které se aktivně zapojujeme.

První vysílání proběhlo v prosinci 2012 a od této doby se jednou za dva měsíce vydá na internet dvacetiminutové vysílání. V něm informujeme ze studia o novinkách ze školy, akcích, školních výletech, ptáme se studentů a učitelů na různé otázky a mnohem více.

Co se stane, když se agenti z velkoměsta musí přesunout do malého městečka na severu Čech a mají zde řešit případy, na které ani sama policie nestačí?
To je Kriminálka Rumburk!

ONEfromDAY jsou krátká videa s Peťou, který si prostě vždycky něco vymyslí. Někdy si sem zve i přátele (a svou ségru Nelču), takže o zábavu je vždycky postaráno. Jsou to vlastně vlogy…

Všechny díly našeho prvního kulinářského pořadu Prostřeno U Jelena.

Kouzelnický pořad. V hlavní roli Jakub Hamalčík!

Každý díl se specializuje na něco jiného, vždy ale máte jistotu, že se dozvíte o nových aplikacích a hrách. Všechny novinky k Vám šíříme pomocí Routeru.

Všechna videa, která tvoříme pro Schrödingerův institut.

Vandej Public vám přináší zprávy, reportáže a další zajímavá videa ze severních Čech a okolí. V tomto projektu spolupracujeme s weby Naseveru.net a Vybezek.eu, kteří tyto reportáže zveřejňují na svých webech.

Vandej televize začala vysílat v roce 2011. Ze začátku jsme vysílali pouze Televizní Blbiny, ale postupně jsme přidávali další pořady, seriály a reklamy. Některá vysílání měla svou premiéru také v kině (Vandej 5, 6, 7, 8 a 9). Z Vandej televize později vzniklo celé Vandej studio, které vytváří i plno dalších projektů. Více o televizi se dozvíš tady.

Úkolem pořadu VanShow  je diváky hlavně pobavit. Vždy se sejde několik přátel a zahrají si zábavnou hru. Ať už je to Nevím nic, Odezírání ze rtů, Abeceda, Malování, Dabing nebo cokoliv jinýho, o zábavu je vždy postaráno!

Rozhovory s herci z Činoherního studia v Ústí nad Labem – nejčastěji za kulisou.